Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Міжнародне співробітництво


 У 2005-2006 роках кафедра приймала учать у міжнародному проекті геоінформаційного забезпечення ГЗК міста Навої (Узбекістан). Було проведено низку відряджень до Узбекистану у складі завідувача кафедри професора Б.С. Бусигіна та доцента С.Л. Нікуліна. Робота кафедри високо оцінена керівництвом ГЗК Навої. Наукове співробітництво з компанією Longman Management Ltd (Узбекістан) здійснювалось у відповідності до тематик:

   – “Оцінка перспектив Зіаетдінського золоторудного поля на підставі використання нових комп’ютерних геоінформаційних технологій і побудова прогнозних карт”;

  – “Тримірне комп’ютерне моделювання перспективних ділянок Зіаетдінського рудного поля з використанням матеріалів геолого-геофізичних і космічних зйомок”.

 В 2008-2009 рр. аспірант кафедри К.Л. Сергєєва проходила стажування в Політехнічному університеті міста Вроцлав (Польща) на кафедрі геодезії й геоінформатики за запрошенням Колегії Східної Європи. У ході стажування був перейнятий досвід європейських колег по науково-методичних підходах до використання ГІС, а також технологій обробки даних дистанційного зондування Землі.

 У 2009-2010 роках колектив науковців кафедри приймав активну участь у виконанні робіт за міжнародними грантами, призначеними Науково-Освітнім Центром при ДВНЗ «НГУ» та Фондом цивільних досліджень та розвитку США. Теми грантів:

 – “Технологія аналізу ландшафтів техногенно навантажених регіонів з використанням матеріалів космічних зйомок” (керівник: к.т.н. І.М. Гаркуша);

  – “Геоінформаційна технологія аналізу теплових аномалій вугільних басейнів за матеріалами дистанційного зондування Землі” (керівник: д.т.н. Б.С. Бусигін).

 Роботи здійснювались на підставі угоди між Міністерством освіти і науки України та Фондом суспільних досліджень і розвитку США для незалежних держав колишнього Радянського Союзу про науково-технічне співробітництво від 04.05.2001р., Додаток №34 від 15.03.2007р. і № 39 від 16.05.2007р. до Угоди. Протокол засідання Керівної ради за програмою «Співробітництво у науково-технічних дослідженнях і освіті» від 16.05.2007 р. Наказ МОН України від 07.06.2007р. № 453.

 Протягом 2011 року співробітники кафедри приймали участь у міжнародному науково-технічному проекті з компанією Sodawerk Staßfurt (Німеччина). При участі д.т.н. Б.С. Бусигіна та к.т.н. І.М. Гаркуші на підприємстві компанії Sodawerk Staßfurt були впроваджені інформаційні технології з аналізу геолого-геохімічних даних для розвитку кар’єру з видобутку соди.

 Під керівництвом проф. Л.І. Цвіркуна в університеті відкрита мережна академія міжнародної компанії Cisco. Успішна робота академії дозволила у 2013 році відкрити в НТУ «Дніпровська політехніка» Центр з підготовки інструкторів Cisco, який є єдиним у регіоні та одним з десяти в Україні, а у 2016 – Центр підтримки академій Cisco (які є тільки у провідних університетах України). В межах гранту SVCF (Фонду спільноти Кремнієвої долини) та партнерів Мережних академій Cisco у 2019-2020 навчальному році співробітники кафедри: проф. Л.І. Цвіркун, ас. Яна Панферова та ас. Л.В. Бешта, проводять навчання з курсів CCNA Routing and Switchin, CCNA Cybersecurity Operations та CCNA Security.

 Доцент К.Л. Сергєєва приймала участь у міжнародних наукових та освітніх програмах, в тому числі Міжнародній школі гірничої справи Dubrovnik International ESEE Mining School (лектор), Міжнародній школі з циркулярної економіки DOCSUMSquare EIT RawMaterials PhD Summer School on Circular Economy (науковий консультант), міжнародних програмах культурного обміну, організованих спільно з Гірничо-металургійною академією ім. Станіслава Сташица в Кракові, Польща (координатор) та ін.

 Професор В.В. Гнатушенко та доцент І.М. Гаркуша неодноразово приймають участь у найбільшому міжнародному космічному хакатоні NASA Space App Challenge  та VERNADSKY Challenge в якості менторів та/або членів жюрі.

  Щорічно головні результати наукових досліджень доповідаються на міжнародних науково-практичних семінарах і конференціях:

 – заходи, організовані Європейською асоціацією інженерів та геовчених (European Association of Geoscientists & Engineers, EAGE), серед яких – щорічна міжнародна конференція «Геоінформатика: теоретичні та прикладні аспекти», м. Київ;

 – International Symposium on Environmental Issues and Waste Management in Energy and Mineral Production, Prague, Czech Republic;

 – Міжнародна науково-практична конференція SPIE Remote Sensing;

 – Міжнародна науково-практична конференція IEEE   International   Geoscience   and   Remote   Sensing   Symposium (IGARSS);

 – Міжнародна науково-практична конференція IEEE Electronics and nanotechnology ELNANO;

 – Міжнародна науково-практична конференція Cisco Partner Conference EMEAR;

 – Міжнародна науково-практична конференція Cisco Networking Academy Day;

 – Міжнародна науково-практична конференція Cisco Live.

та ін.

Дистанційна освіта
Кафедра інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії у Facebook
Кафедра інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії у Instagram
Кафедра інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії у Telegram

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт