Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
Бешта Лілія Валеріївна
асистент


IMG_Dokum.jpg
Посада: асистент кафедри інформаційних систем та технологій
Кабінет: 1/97


Навчальна робота

   Асистент Бешта Л.В. останнім часом викладає дисципліни «Комп’ютерні мережі», «Основи автоматизованого проектування», «Комп’ютерне моделювання процесів і систем», «Системи і мережі передачі даних», «Вступ до фаху» та ін.

   Співавтор навчального посібника з грифом Вченої раді НТУ «ДП» «Інженерна  та комп’ютерна графіка», та шести методичних рекомендацій до виконання лабораторних робіт з навчальних дисциплін кафедри ІСТ.


Підвищення кваліфікації

   Державне науково-виробниче підприємство «Ельдорадо», программа стажування з "29" грудня 2015 року по "01" лютого 2016 року.Наукова діяльність

   Виконується наукова робота з напрямку інформаційних технологій в  комплексах водовідливу вугільних шахт із забезпеченням енергоефективності.  Науковий керівник: к.т.н., проф. Цвіркун Л.І.


Інша діяльність

   Інструктор мережної академії Cisco при НТУ «Дніпровська політехніка» з курсів: CCNA: Introduction to Networks, CCNA: Routing and Switching, IT Essentials: PC Hardware and Software, Cybersecurity Essentials. 3 2019 р. заступник декана ФІТ з виховної роботи.


Біографія
 

   В 1998 р. закінчила навчання в коледжі ракетно-космічного машинобудування, в тому ж році вступила до Національного гірничого університету за спеціальністю «Системи управління і автоматики». В 2003 році з відзнакою закінчила ВУЗ, після чого з цього ж року працює на посаді асистента на кафедрі інформаційних систем та технологій.© 2006-2020 Інформація про сайт