Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
Панферова Яна Володимирівна
асистент


Panferova Yana.jpg
Посада: асистент кафедри інформаційних систем та технологій
Кабінет: 1/97Навчальна робота

   Асистент Панферова Я.В. останнім часом викладає дисципліни "Комп’ютерні мережі", “Мережеві програмні засоби керування”, “Мережні інформаційні технології”.


Підвищення кваліфікації

   Державне науково-виробниче підприємство «Ельдорадо», программа стажування з "29" грудня 2015 року по "01" лютого 2016 року.


Наукова діяльність
  
  Основні напрями наукової роботи:
  • проектування та експлуатація ІТ-інфраструктури;
  • автоматизація і програмування поведінки мережевої інфраструктури і мережевих додатків.


Інша діяльність
   Впровадженням елементів DevNet-методології у структуру навчальних курсів кафедри. Впровадження навчальних курсів з академічної програми компанії Cisco Systems (Центр підготовки інструкторів та підтримки Мережних академій Cisco при університеті створено під керівництвом Л.І. Цвіркуна).
Для підтвердження отриманого досвіду пройшла низку сертифікацій та отримала більше двадцяти різноманітних сертифікатів, серед яких діючі промислові сертифікати:
  • Cisco CCNA (від 26.11.2015)
  • Cisco CCNA Security (від 26.10.2016)
Сертифікований тренер-інструктор Cisco Networking Academy з:
  • CCNA Routing and Switchin (Від 18.03.2016);
  • CCNA Security (Від 31.07.2019).
    Приймає активну участь у волонтерській ініціативі з навчання  Збройних Сил України з курсу CCNA. Нагороджено неодноразово грамотами  та пам’ятним нагрудним знаком «Війська зв’язку Збройних Сил України».
    На базі університету проводила  навчання співробітників КБ «Південне» з CCNA1 Introduction to Networks.
В межах гранту SVCF (Фонду спільноти Кремнієвої долини)  та партнерів Мережних академій Cisco у 2019-2020 навчальному році проводиться навчання з курсів CCNA  Routing and Switchin, CCNA Cybersecurity Operations та CCNA Security більше 50 нових інструкторів провідних ВУЗів України в різних куточках України.

Біографія
   Народилася 18 січня 1981 р. в м. Марганець Дніпропетровської області. У 2003 році закінчила з відзнакою Національний гірничий університет за спеціальністю " Системи управління і автоматики ". Працює у ДВНЗ "НГУ" з 2003 року. Стаж науково-педагогічної роботи 17 років.


© 2006-2020 Інформація про сайт