Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
Ткаченко Сергій Миколайович
доцент


TkachenkoS.png

Посада: доцент кафедри інформаційних систем і технологій


Вчене звання: доцент


Вчений ступінь: кандидат технічних наук
Кабінет: 1/97

Навчальна робота 

Доцент Ткаченко С.М. останнім часом викладає дисципліни «Комп’ютерна електроніка», «Комп’ютерна схемотехніка», «Архітектура комп’ютерів», «Комп’ютерні системи», «Системне програмування». За період навчальної діяльності також викладав дисципліни «Комп’ютерні мережі», «Операційні системи», «Програмування», «Проектування програмного забезпечення комп’ютерних систем», «Мережеві інформаційні технології» та ін.

Учасник сумісного проекту компанії «Інтерпайп» та НТУ «Дніпровська політехніка» INTERPIPE Mechatronic Lab. Співавтор курсу тренінгу та тренер команд College Mechatronic League у секції «Програмування промислових контролерів Siemes Simatic» у рамках INTERPIPE Mechatronic Lab.

Підготував у співавторстві сім нормативно-методичних видань з навчальних дисциплін кафедри.


Підвищення кваліфікації

Державне науково-виробниче підприємство «Ельдорадо», программа стажування з "29" грудня 2015 року по "01" лютого 2016 року.

 

Наукова діяльність 

Фахівець у галузі моделювання і автоматизованого керування процесами зберігання і переробки зерна. Є співвиконавцем понад 10 реальних впроваджень автоматизованих систем контролю та керування на підприємствах агропромислового комплексу. Останнім часом займається питаннями керування безвідходним розкроєм на блюмінгу стану 1250 ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг». Науковий консультант підприємства ТОВ НВП «Центр електромеханічної діагностики».

Автор та співавтор близько 30 наукових статей та тез доповідей.

ORCID ID 0000-0003-1156-3151
            Web of Science Researcher ID AAI-7727-2020
            Google Scholar Serhii Tkachenko

 

Інша діяльність

Доц. Ткаченко С.М. підтримує постійні зв’язки з коледжами м. Дніпро у рамках профорієнтаційної роботи зі спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія».

Сертифікований фахівець з програмування промислових контролерів Phoenix Contact та ОВЕН, досвід роботи з якими впроваджує у навчальний процес.

Член вченої ради факультету інформаційних технологій, секретар методичної ради 123 «Комп’ютерна інженерія».

Є технічним експертом змагань Interpipe Mechatronic Battle та тренер команд College Mechatronic League. У 2020 році має пройти відбірковий тур на міжнародні змагання Mechatronic Battle.

 

Біографія 

Ткаченко Сергій Миколайович народився 2 серпня 1977 року.  З 1992 по 1995 роки навчався у Дніпропетровському коледжу автоматики і телемеханіки (зараз Університет митної справи та фінансів), отримав диплом з відзнакою за спеціальністю «Виробництво електронних та електричних засобів автоматизації». У 1999 році закінчив Національний гірничий університет за спеціальністю “Комп’ютеризовані системи управління і автоматики” і отримав кваліфікацію інженера-системотехніка. У цьому ж році вступив до аспірантури та працював на посаді мол. наук./наук. співробітник по кафедрі аерології т охорони праці. Напрям діяльності: розробка апаратного та програмного забезпечення, впровадження інформаційних технологій у процеси контролю безпеки підземних вироблень вугільних шахт за атмосферними факторами (зокрема, контроль пиловибухобезпеки) з метою прогнозування небезпеки вибуху в умовах осаду та здіймання пилових скупчень у вентиляційних штреках очисних забоїв.

У 2004 р. захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю 05.26.01 “Охорона праці”, а у 2011 отримав вчене звання доцента по кафедрі автоматизації і комп’ютерних систем.

Викладацьку діяльність розпочав з 2002 року. Працював спочатку асистентом, а з 2005 року – доцентом кафедри автоматизації та комп’ютерних систем. З 2019 року – доцент на кафедрі інформаційних систем і технологій НТУ «Дніпровська політехніка». Доцент Ткаченко С.М. має почесні грамоти та подяки НТУ «ДП» за плідну роботу в справі підготовки висококваліфікованих фахівців. © 2006-2020 Інформація про сайт