Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Відгуки випускників

    Залишити відгук (форма)  





Олійник Дмитро Андрійович

Випускник групи 126м-21-1  

Посада: react developer в ІТ-компанії Darly Solution                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

Відгук:

Навчання на кафедрі ІТКІ стало для мене важливим кроком до здобуття професійних знань і навичок за спеціальністю 126 «Інформаційні системи та технології». Особливо корисним у навчальному процесі є гармонійне поєднання теоретичних та лабораторних занять, що дозволяє одразу застосувати набуті знання на практиці. Кафедра знаходиться у постійному діалозі з роботодавцями – провідними ІТ-компаніями, завдяки чому ще у студентські роки зміг обрати для себе цікавий напрямок професійного розвитку і у подальшому реалізувати себе у якості кваліфікованого затребуваного ІТ-фахівця. Під час виконання кваліфікаційної роботи магістра застосовував елементи наукових дослідженнях, що дозволило мені опанувати інноваційні підходи до формування ціннісної складової ІТ-продукта. Саме здатність втілювати інновації зараз найбільше цінується в моїй професійній діяльності. Загалом, кафедра ІТКІ для мене – це коло однодумців, професіоналів, які завжди готові допомогти та надати підтримку. Рекомендую спеціальність 126 всім, хто бажає отримати якісну освіту та реалізувати себе в IT-сфері.


Lazarev ILiya

Випускник групи 126м-21з

Middle backend developer в компанії Rollun                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

Відгук:

Протягом років навчання на кафедрі мені випала нагода познайомитися з приємними людьми і справжніми професіоналами своєї справи, які охоче ділилися своїм багатим досвідом. Навчальна програма дозволила отримати уявлення про реальність цієї галузі, хоча повністю охопити всі аспекти, ймовірно, неможливо в жодному університеті. Технічне оснащення кафедри дозволяє проводити досить складні експерименти, а викладачі постійно заохочують студентів максимально використовувати ці можливості для здобуття додаткових знань поза межами програми, за що їм велика вдячність.

Хочу подякувати викладацькому складу кафедри за отриману мною теоретичну та практичну підготовку. Всі викладачі кафедри дуже досвідченні, майстри своєї справи! Вони завжди допоможуть і постараються поділитись своїм досвідом зі студентами. Коли у мене виникали питання, викладачі кафедри ніколи не відмовляли мені у підтримці та намагалися зарадити всім, чим можливо.

Рекомендую студентам активно брати участь у всіх аспектах навчання, адже це надає вам практичне розуміння того, як і що робити. Також варто не упускати можливість стажувань і роботи, тим паче зараз, коли багато процесів перейшло в онлайн-формат, поєднувати навчання і роботу стало значно простіше. Обов’язково шукайте хороші можливості для практики, оскільки саме під час неї ви зрозумієте, що саме вам необхідно отримати від університету.


Пащенко Сергій Олександрович

Випускник групи 126м-22-1

Посада:  Full stack developer в компанії BioProtection                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

Відгук:

Я навчався на спеціальності 126 «Інформаційні системи та технології» з 2022 року. Мій вибір спеціальності та університету був свідомим, оскільки до вступу на магістратуру я вже працював фронтенд-розробником і шукав можливість здобути знання в сфері DevOps для переходу на нову посаду. Я обрав цей факультет, бо викладачі кафедри є практикуючими спеціалістами, а також тому, що навчання охоплювало актуальні та новітні фреймворки. Під час навчання я отримав необхідну практику з DevOps, що дозволило мені впевнено просуватися по кар'єрних сходах. Зокрема, я досяг позицій DevOps-розробника та Full Stack Developer. Хочу щиро подякувати викладачам та всій кафедрі за можливість здобути професійні знання і навички, навіть у ці складні часи. Бажаю всім миру та здоров'я!


Хара Герман Леонідович

Випускник групи 126м-22-1

Linux Adminstrator в хостинг компанії Fozzy Inc.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

Відгук:

Кафедра ІТКІ є одним із найсильніших академічних підрозділів, що надає сучасні знання та підтримує тісні зв'язки з провідними ІТ-компаніями. Високий рівень викладання та практичної підготовки дозволяє студентам отримати не лише фундаментальні знання, а й актуальні навички, затребувані на ринку праці.

Завдяки дисциплінам вільного вибору за спеціальністю 126 «Інформаційні системи та технології» я мав можливість обирати курси, які були найбільш релевантними для моєї кар'єри. Серед таких дисциплін особливо корисними стали курси з реляційних баз даних, побудови комп'ютерних мереж та управління серверними інфраструктурами. Окрім цього, кафедра активно співпрацює з компанією Cisco, що відкрило для мене безліч можливостей у вивченні мережевих технологій і стандартів. Це дозволило отримати поглиблені знання та практичний досвід у мережевій інженерії, що є важливою складовою моєї роботи як ІТ-фахівця. Такі можливості сприяли моєму професійному розвитку та дали змогу почати кар'єру з міцною базою знань.


Ткаченко Ілля Андрійович

Випускник групи 126м-21-1

Посада:  Web developer в компанії ТОВ «ПЛЕЙОНІК» (LLC Playonic)                                                                                                  

Відгук:

Я навчався в НТУ “Дніпровська політехніка” на 126 спеціальності, і хочу поділитися своїм досвідом. Загалом, навчання було досить цікавим і насиченим. Викладачі мали глибокі знання у своїх галузях. Кафедра надала мені міцну базу з програмування та алгоритмів, що дуже допомогло у моїй кар'єрі. Загалом, якщо ви хочете отримати якісну теоретичну базу та розвивати свої навички у сфері ІТ, цей університет може стати гарним вибором. Проте, будьте готові до самостійного навчання та практики поза аудиторіями, щоб йти в ногу з сучасними технологіями.


      

Олесь Ясинський – директор української компанії ТВІС, одного з провідних українських постачальників ГІС-рішень на основі супутникових знімків, аерофотозйомки, даних з БПЛА. Окрім обробки геопросторових  даних, фірма займається створенням топографічних карт, цифрових моделей місцевості, процесингом даних LIDAR, щорічно проводить конференцію з технологій геоінформаціних систем та ДЗЗ. Компанія має офіси в Києві та Варшаві.

Відгук:

Студент кафедри геоінформаційних систем у 1997-2002 рр. Ще на першому курсі кафедра познайомила мене з київською компанією моєї мрії (майбутнім роботодавцем), як пригадую, на ГІС-конференції в актовому залі. Мені було легко вчитися, адже з першого року навчання вже розумів, де і ким хочу працювати. Саме кафедра щороку видавала за моїм проханням направлення на практику в Київ, де з задоволенням цифрував старі радянські карти, проводив GPS-зйомку координат опорних точок, вивчав програмне забезпечення з обробки космознімків. На другому курсі нас почали навчати основам програмування на Delphi. Тоді вже отримав можливість потроху заробляти гроші створенням невеликих, але дуже корисних програм для одного з місцевих автосалонів.

На п’ятому курсі керівником моєї дипломної роботи, що стосувалася розпізнавання образів та обробки зображень, був всесвітньо відомий професор. Досі вдячний завідуючому кафедри, що підтримав нашу ідею написати та захистити дипломну роботу на англійській мові. Взагалі наш зав. кафедри був прогресивною та діловою людиною, вірив у перспективність ГІС, вболівав за організоване своїми руками дітище всією душею. Був цілеспрямованим та вимогливим керівником. Впроваджував в освітній процес передові технології. Стежив, щоб випускники володіли актуальними знаннями.

Після закінчення навчання я переїхав у Київ, одразу влаштувався в компанію своєї мрії геодезистом. Через п’ять років роботи, певного дня вирішив розпочати власний бізнес, залишивши компанію з посади директора департаменту продаж і маркетингу. Знання, отримані в студентські роки, сталися в нагоді коли організовував свою фірму, і особливо тоді, коли набирав нових людей та навчав їх.

Тепер, озираючись 20 років назад, з великою вдячністю згадую всіх викладачів кафедри, без яких не було би всього того, що сьогодні в мене є. Це справжні професіонали своєї справи, які чітко давали, системно пояснювали і доносили свої знання до нас. Та найголовніше, на мій погляд, серед них не було байдужих! Їм було не все одно, якими будемо спеціалістами. За що їм велика шана.

З нашої групи більшість випускників працюють інженерами, всі ми досі маємо теплі відносини, дружимо, багато хто переженився. Та коли збираємося разом завжди згадуємо приємну творчу атмосферу, в якій ми вчилися, завдячуючи нашим викладачам.


Олександр Лісниченко – провідний інженер-програміст ТОВ ЛКТ (лабораторія комплексних технологій). Компанія з офісом у місці Павлоград є українським авторизованим девелопером міжнародної компанії Autodesk. Однією з відомих розробок компанії є спеціалізована інформаційна система автоматизації камеральних маркшейдерсько-геологічних робіт – САМАРА.

Відгук:

На нашій кафедрі я отримав путівку у світ розробки ПЗ, здобув свої первинні навички у чарівному всесвіті програмування. Під чутливим та пильним керівництвом висококласного викладацького складу я робив перші кроки у розробці програм. Саме тут мені надали ті знання, які дозволили далі рухатися самому і відкривати все нові і нові горизонти, розвиваючись як розробник.


Марина Андрусенко – інженер в Державному конструкторському бюро «Південне» ім. М. К. Янгеля – українське підприємство, що розробляє бойові ракетні комплекси та ракетно-космічні системи.

Відгук:

Під час навчання в НТУ «Дніпровська політехніка» за спеціальністю 123 «Комп’ютерна інженерія»  з 2012 по 2017 р. здобула вичерпну теоретичну основу  та практичні навички для отримання посади інженера в провідному конструкторському підприємстві України. Я люблю свій університет за найяскравіші і незабутні студентські роки: за допомогу в реалізації творчих ідей, за найвідданіших і кращих друзів, за міцні знання, за можливість участі в форумах і  студентському самоврядуванні. Навчання було непростим, але цікавим. Мені пощастило навчатися у небайдужих та професійних викладачів. Лектори точно знали, що повинні навчити нас не тільки свого предмета, а й приймати рішення, нести відповідальність. Не останню роль в моїх професійних досягненнях відіграли сертифікати в області інформаційних технологій, що отримав підчас навчання.  Рада, що навчалася саме тут.


Андрій Кузьменко – провідний ГІС-спеціаліст міжнародної компанії EOS. Компанія займає провідні позиції з обробки та дешифрування зображень, а також з розробки Web-орієнтованих сервісів обробки геопросторових даних. Одними з головних продуктів компанії є Crop Monitoring та LandViewer.

Відгук:

За роки навчання на кафедрі я зіткнувся з приємними людьми і діючими фахівцями галузі, які мають досить серйозний досвід, яким вони із задоволенням ділилися. Були й ті, з ким дуже складно налагодити діалог, але це лише перший час. Програма, за якою навчали, дає змогу доторкнутися до реалій цієї галузі, але не на всі 100%, ймовірно, цього показника неможливо досягти в будь-якому з університетів. Технічне забезпечення дає змогу проводити доволі складні експерименти, ба більше, викладачі самі мотивують студентів використовувати технічні можливості на повну для здобуття досвіду поза програмою навчання, за що їм величезна подяка. Колектив кафедри завжди відгукувався на запит про допомогу щодо роботи над студентськими проєктами або ж доволі дохідливо пояснювали, чому проєкт не "злетить". Викладачі спрямовують студента, підтримують, мотивують.

Шановний колектив кафедри, спасибі Вам за те, що зараз я беру участь у розв'язанні завдань, які без перебільшення є важливими для всього людства і для майбутніх поколінь. Кажуть, що успіх людини залежить на 90% від неї самої і на 10% від оточення, але ж як важливі ці 10%, думаю, якраз у них і криється та іскра, яка в майбутньому стає полум'ям професіоналізму.


Михайло Вініченко – провідний розробник та data engineer компанії EOS. Основною сферою діяльності є розробка програмного забезпечення з обробки мультиспектральних та радарних супутникових зображень.

 Відгук:
  Вчився на кафедрі з 2013 по 2018 рік. Кафедра дає актуальні знання та навички. Більшість викладачів кафедри є практикуючими спеціалістами. Набір дисциплін надає як практичні навички (програмування систем, мережі, обробка та дешифрування аерокосмічних знімків, веб-розробка, адміністрування), так і надійну теоретичну основу (дискретна математика, мат. статистика, теорія ймовірностей, математична логіка). На кафедрі панує доброзичлива, дружня атмосфера. Це місце де "всі всіх знають", завжди допоможуть та промотивують. Я радий, що навчався саме тут, тому що отримав цікаві та практичні знання, купу позитивних вражень, і познайомився з чудовими та талановитими людьми.


Ольга Заколеснік – досвідчений QA Engineer міжнародної компанії AMC Bridge з центрами розробки в Україні. Основний напрям діяльності – розробка та супровід програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування, конструювання, виробництва, інформаційних систем управління даними та керуванням життєвим циклом продукту.

Відгук:

Роки навчання на кафедрі згадую з величезним задоволенням і теплом. Тут познайомилася зі світом IT, який згодом дав змогу займатися улюбленою справою та отримувати гідну зарплату. Вважаю, що основну і дуже хорошу інформаційну базу отримала саме під час навчання, а далі вже добирала те, що потрібно для конкретної професійної діяльності. При цьому різні дисципліни, що вивчаються, дають змогу потім обирати з різних ІТ-напрямків, у яких можна розвиватися і які більше підходять саме тобі.

Вважаю, що педагогічний колектив дуже професійний. І головне, що вони люблять свою справу, діляться знаннями, підтримують, скеровують. Завжди можна звернутися по пораду чи допомогу.

Окремо хочу відзначити велику кількість практичних завдань, які були в процесі навчання, бо вважаю це дуже важливою складовою.

Жодного разу не пошкодувала, що здобула вищу освіту саме на цій кафедрі та прийшла б сюди вчитися знову. Дякую всім викладачам, які допомогли мені в становленні мене як професіонала!


Євген Зацепін – Software Engineer в міжнародній компанії SoftServe. Основний напрям діяльності зосереджений на розробці та програмуванні складних Web-інтерфейсів користувача.

Відгук:

Навчався на кафедрі протягом 5 років, після того стільки ж працював викладачем та науковим співробітником. Під час навчання та роботи отримав надзвичайно корисні знання та навички, які дуже допомогли мені в подальшій роботі. Будучи студентом, мав можливість займатися розробкою реальної інформаційної технології, тим самим закріплюючи отримані знання на практиці.

Також хочу особливо відмітити якість викладання дисциплін та загальну організацію навчального процесу. На мій погляд, рівень теоретичної та практичної підготовки фахівців на кафедрі цілком дозволяє після закінчення ВНЗ успішно працевлаштуватися у провідних IT-компаніях.


Ігор Мовчан – налагоджувальник контрольно-вимірювальних приладів та автоматики на підприємстві ТОВ «Рістон Ойл».

Відгук:

Закінчив магістратуру в Дніпровській політехніці в 2018 році за спеціальністю 123. Запам’яталися та дали поштовх до розвитку практичні заняття, що проводилися викладачами кафедри які є практикуючими спеціалістами. Викладачів кафедри згадую з теплом і повагою, саме їх професіоналізм, бажання допомогти в навчанні та підтримка допомогли мені успішно закінчити навчання та стати спеціалістом.


Геннадій Бабенко – провідний програміст в компанії Алеф-Виналь. Основний напрям діяльності –  розробка, програмування та супровід великих баз даних.

Відгук:

Наша кафедра - це мій трамплін у доросле життя. Набір інформаційних технологій, які вивчають студенти кафедри дозволяють вибрати саме той профіль, яким тобі буде цікаво займатися після завершення навчання на кафедрі. Причому є можливість не лише вивчати технології в теорії, а брати участь у реальних проектах - розробках кафедри або на практиці в інших організаціях.

Дуже пишаюся тим, що не лише навчався на кафедрі, а ще й залишився працювати на ній, де провів плідні 7 наступних років.

Бажаю всім абітурієнтам та студентам зробити вірний вибір. Бути айтішником - це круто!


Антон Токар – фахівець з розробки та тестування ПЗ компанії ТОВ "Маяк-Центр".

Відгук:

У 2017 році я закінчив магістратуру за спеціальністю 123. Хочу відмітити високу якість викладання як загальних дисциплін, так і фахових предметів зі спеціальності. Спеціальність «Комп’ютерна інженерія» на Факультеті інформаційних технологій виправдала мої очікування і дала мені гарну базу знань для отримання перспективної роботи. Моє навчання в НТУ «ДП» проходило змістовно, весело та цікаво. Згадую ці роки тільки позитивно. Тут я знайшов нових друзів, познайомилася з цікавими людьми. Викладання предметів – на високому рівні, у кожного з викладачів свій підхід, власне бачення предмета. На кафедрі завжди раді бачити студентів, а найголовніше – з розумінням ставляться до них і ніколи не відмовляли мені у допомозі та старались мені допомогти всім, чим можливо.

Мабуть, головне, чому я навчився за ці роки – це адекватно та раціонально дивитися на речі, розуміти економічну реальність, в якій ми з вами живемо, та поглиблювати базові знання, отримані в університеті.




Дистанційна освіта
Кафедра інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії у Facebook
Кафедра інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії у Instagram
Кафедра інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії у Telegram

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт