Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
Кафедра інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії
Панферова Яна Володимирівна
асистент


Panferova Yana.jpg
Посада: асистент кафедри
Кабінет: 1/97Навчальна робота

   Асистент Панферова Я.В. останнім часом викладає дисципліни "Комп’ютерні мережі", “Мережеві програмні засоби керування”, “Мережні інформаційні технології”.


Підвищення кваліфікації

   Державне науково-виробниче підприємство «Ельдорадо», программа стажування з "29" грудня 2015 року по "01" лютого 2016 року.


Наукова діяльність
  
  Основні напрями наукової роботи:
  • проектування та експлуатація ІТ-інфраструктури;
  • автоматизація і програмування поведінки мережевої інфраструктури і мережевих додатків.


Інша діяльність
   Заступник керівника Центру підготовки інструкторів Cisco (Cisco ITC, Cisco Instructor Training Center), Центру підтримки академій Cisco (Cisco ASC, Cisco Academy Support Center) та академії Cisco (Cisco Networking Academy) НТУ «Дніпровська політехніка».
  Сертифікований тренер-інструктор з курсів IT Essentials, CyberSecurity Essentials, CCNA Routing & Switching, CCNA Security, CCNA CyberOperations (2005 рік - дотепер). скачать В межах гранту SVCF (Фонду спільноти Кремнієвої долини)  та партнерів Мережних академій Cisco у 2019-2020 навчальному році проводила навчання з курсів CCNA  Routing and Switchin, CCNA Cybersecurity Operations та CCNA Security більше 50 нових інструкторів провідних ВУЗів України в різних куточках України.
   Має відзнаки ввід Cisco Academy: Instructor Excellence Expert (2015), Community Spotlight Award (2020), 15 Years of Service (2021), Certificate of Participation (2021). скачать
   З метою підвищення професійних компетенцій пройшла курс «CCNP Enterprise: Core Networking» (2021 р.). Курси академії Cisco інтегровано у програму навчання студентів спеціальності «Комп’ютерна інженерія». скачать
   Має діючі промислові міжнародні сертифікати з CCNA та CCNA Security.
   З 2017 р. є учасником волонтерської програми щодо навчання офіцерів військ зв'язку ЗСУ та курсантів воєнних вузів за підтримки Cisco. За активну участь в програмі була нагороджена пам‘ятним нагрудним знаком «Війська зв‘язку збройних сил України» (24.01.2017 р.).
   Приймала участь у Всеукраїнському буткампі інструкторів академій Cisco» з доповіддю «CCNA v7: готуємося до виходу нової версії CCNA» (НТУ «Дніпровська політехніка», м. Дніпро, грудень 2019 р.). Доповідь «Керування хмарною мережею побудованою на базі обладнання Cisco Meraki» (ТНТУ ім. І.Пулюя, м. Тернопіль, 29 жовтня 2021р.).
  Брала участь у роботі напрямку «Цифровізація освітнього процесу.  Дистанційна освіта» на І Міжнародній науково-практична Інтернет-конференція: «Шляхи удосконалення професійних компетентностей фахівців в умовах сьогодення», 28-29 травня 2020.
   Спікер українського сегмента тижня підвищення кваліфікації Мережної академії Cisco (грудень 2021 року – «Ефективне використання оновленої платформи netacad.com в умовах дистанційного навчання: поради інструкторам»).
    За підтримки Cisco з 2017 р. є одним з організаторів  участі студентів молодших курсів коледжу та учнів шкіл міста у всеукраїнських заходах до Дня безпечного Інтернету (лютий), Тижня кібербезпеки (листопад), які проводяться під егідою МОНУ та Мережної академії Cisco. Є експертом Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» у 2021-2022 р. та входить в групу з розробки та проведення 1-ого міжрегіонального етапу в компетенції "Мережне та системне адміністрування". Є членом професійної спільноти інструкторів академій Cisco в Україні, членом оргкомітету Всеукраїнського Safer Internet Day Challenge 2019-2021, який проводився під егідою МОН України та Мережної академії Cisco.
   
Біографія
   Народилася 18 січня 1981 р. в м. Марганець Дніпропетровської області. У 2003 році закінчила з відзнакою Національний гірничий університет за спеціальністю " Системи управління і автоматики ". Працює у ДВНЗ "НГУ" з 2003 року. Стаж науково-педагогічної роботи 17 років.


© 2006-2022 Інформація про сайт